PMflex [ LV ] |

FAQ

 • Mūsu halogēnu nesaturošo izolācijas cauruli 320N var viegli saliekt, izmantojot standarta locīšanas atsperi. Lai izolācijas cauruli salocītu 90 grādu leņķī, to nepieciešams saliekt lielākā leņķī nekā ir plānotais galarezultāts. To ir jāsaliec lielākā leņķī, lai novērstu izolācijas caurules atgriešanos sākotnējā stāvoklī. Tādējādi tiek panākts kārtīgs caurules locījums, kas der jūsu instalācijai. Mūsu stingro 750N izolācijas cauruli var salocīt tāpat, izmantojot PM FLEX locīšanas atsperi.
  Var denne artikkelen til hjelp?
 • Gudrs iepakojuma risinājums, kas padara instalāciju daudz efektīvāku, jo lokanā izolācijas caurule tiek ierīkota vienā virzienā, kas nozīmē, ka izolācijas caurule pēc atritināšanas nesasienas mezglā. Ideāli piemērots, ja instalācijas ierīko viens cilvēks. Risinājums ir pieejams gan kārbas, gan gredzena veidā. Kārba ir izgatavota no izturīga kartona, kas apstrādāts ar polietilēnu un kas ir mitruma un nodiluma izturīgs. Kārba ir ideāli piemērota izmantošanai būvdarbos, jo tie ir viegli uzglabāt un to var arī kraut kaudzē. Gredzens tiek piegādāts plastmasas iesaiņojumā, kas aizsargā pret mitrumu, lietu un netīrumiem. Ērti lietojams un viegli pārnēsājams.
  Var denne artikkelen til hjelp?
 • Piederumu skava ir īpaši izstrādāta piederumiem, piemēram, T-gabaliem, locījumiem un uzgaļiem utt. Lai nodrošinātu vieglāku uzstādīšanu, tas ir nedaudz pacelts.
  Var denne artikkelen til hjelp?
 • Klasifikācijas sistēma par uguns izplatīšanos, CPR (Būvizstrādājumu regula), ir daļa no Eiropas Savienības būvizstrādājumu regulējuma. Mērķis ir panākt, ka visā ES tiek būvētas drošākas ēkas, lietotas vienotas testa metodes un vienots standarts. Jaunie ES noteikumi stājās spēkā 2016. gada 1. jūlijā. Pēc minētā datuma  kabeļu ražotājiem bija viens gads laika, lai pielāgotos jaunajiem noteikumiem. Tas nozīmē, ka visiem liesmas slāpējošiem elektrokabeļiem, signālu un sakaru kabeļiem no 2017. gada 1. jūlija ir jābūt ar CE marķējumu un pārbaudītiem, lai pārliecinātos, ka tie atbilst  jaunajiem ugunsdrošības noteikumiem. Minētais attiecas uz liesmas slāpējošiem kabeļiem, ugunsnedrošiem kabeļiem.
  Var denne artikkelen til hjelp?
 • Mūsu stingrās un elastīgās, pret UV stariem noturīgās izolācijas caurules un pret UV stariem noturīgie savienojumi ir apstiprināti izmantošanai ārpus telpām. Diemžēl šobrīd mūsu izolācijas caurules nav apstiprinātas uzstādīšanai pazemē.
  Var denne artikkelen til hjelp?
 • Jā, visi kabeļi, uz kuriem attiecas CPR, atbilst standartiem.
  Var denne artikkelen til hjelp?
 • Jā, visas mūsu izolācijas caurules un iepriekš sagatavotie produkti ir iekļauti „Gulbja“ būvizstrādājumu portālā. Dānijā, Norvēģijā, Somijā un Baltijas valstīs tie ir iekļauti „Ziemeļu gulbja“ ekomarķējuma sarakstā. Daudzi no produktiem arī atbilst „Gulbja“ marķējuma prasībām par elektroinstalāciju izolācijas caurulēm.
  Var denne artikkelen til hjelp?
 • Jā, attiecīgajās produktu lapās ir norādīts, kādu vērtējumu produkts ir saņēmis no abām organizācijām – Sunda Hus un Byggvarubedömningen.
  Var denne artikkelen til hjelp?
 • Jā, gan mūsu lokanās, gan stingrās izolācijas caurules ir hloru nesaturošas.
  Var denne artikkelen til hjelp?
 • Liešanai ir apstiprinātas visas izolācijas caurules, izņemot stingro, halogēnu nesaturošo izolācijas cauruli 320N.
  Var denne artikkelen til hjelp?
 • Visas izolācijas caurules, izņemot melnās, pret UV stariem noturīgās lokanās izolācijas caurules, izolācijas caurules ar jau ievilktiem vadiem un xWire sērijas izolācijas caurulesir ar metra atzīmēm, tādēļ var viegli noteikt to garumu.
  Var denne artikkelen til hjelp?
 • Mēs sadarbojamies ar Drumster, kas piedāvā ļoti vienkāršu tukšo cilindru pieteikšanu savākšanai un atgriešanu. Vienkārša pieteikšana, izmantojot lietotni Drumster.
  Var denne artikkelen til hjelp?