PMflex [ LV ] |

Risinājumi

housing

Dzīvojamās mājas

Pmflex galvenokārt piedāvā risinājumus dzīvojamajām mājām, birojiem, sabiedriskām telpām, piemēram, skolām, un komerctelpām, piemēram, mazumtirdzniecības veikaliem un glabātuvēm. Arvien vairāk saņemam pasūtījumus, kas saistīti ar dzīvojamo telpu un biroju atjaunošanu.

E-mobilitāte

E-mobilitātes risinājumi ir strauji augošs tirgus.

Saules paneļi

Sadarbībā ar saules paneļu ražotājiem mēs esam radījuši caurules ar vadiem, kas paredzētas saules paneļiem. Kad mēs kaut kam ticam, mēs strādājam pie tā. Mums patīk izaicinājumi, un mēs vēlamies sasniegt vairāk un pozitīvi ietekmēt sabiedrību.

Rūpniecība

Mēs palīdzam uzlabot inženiertehniskos risinājumus ražošanās ēkās. Mūsu produkti atbilst standartu, kvalitātes un lietojamības prasībām. Mēs ieviešam risinājumus, kas vienlaikus apmierina gan klientus, gan kam ir zema ietekme uz vidi.

Komercobjekti

Mūsu halogēnu nesaturošie produkti ir ieteicami ēkās ar intensīvu cilvēku plūsmu, piemēram, iepirkšanās centros, lidostās, stacijās, skolās, viesnīcās, slimnīcās un vietās, kur tiek uzglabāti vērtīgi priekšmeti, piemēram, muzejos, IT centros utt. Mūsu pieredze ļauj mums palīdzēt mūsu klientiem īstenot projektus no idejas līdz to nodošanai.

Ārpustelpu kabeļu līniju montāža

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes produktu līniju, kas piemērota kabeļu līniju montāžai ārtelpās. Vai tā būtu skola, iepirkšanās centrs vai mājoklis, Pmflex produkti palīdz nodrošināt ilgtspējīgu projektu. Mūsu pieredzējušie darbinieki palīdzēs jums izvēlēties vislabākos risinājumus ikvienai instalācijai.