PMflex [ LV ] |

Solutions

Dzīvojamās mājas

housing

Mēs piedāvājam risinājumus dzīvojamajām

Pmflex galvenokārt piedāvā risinājumus dzīvojamajām mājām, birojiem, sabiedriskām telpām, piemēram, skolām, un komerctelpām, piemēram, mazumtirdzniecības veikaliem un glabātuvēm. Arvien vairāk saņemam pasūtījumus, kas saistīti ar dzīvojamo telpu un biroju atjaunošanu.

Housing is everywhere

Ir svarīgi, kāda ir vieta, kur pavadām laiku. Vai tā būtu jaunas ēkas būvniecība vai greznas privātmājas vai dzīvokļa renovācija — ir jādomā par cilvēkiem un ģimenēm, kuri tur uzturēsies ikdienā. Lepojamies, ka spējam piedāvāt halogēnu nesaturošus produktus.

Dzīvojamās mājas

Resistance, Security & Safety

PVC vietā izmantojot halogēnu nesaturošus produktus, jūs būtiski palielināt drošību. Pmflex halogēnu nesaturošās caurules, salīdzinot ar PVC, ir būtiski noturīgākas pret augstu temperatūru, tāpēc tās ir drošākas ugunsgrēka gadījumā, jo tās neizdala sālsskabi – toksisku un korozīvu tvaiku, kas izdalās PVC sadegšanas procesā. Turklāt halogēnu nesaturoši produkti izdala minimālu blīvu dūmu apjomu ugunsgrēka gadījumā, kas padara evakuācijas ceļus un avārijas izejas daudz redzamākas.

Dzīvojamās mājas

Complimentary Pmflex Range

Pmflex piedāvā vairāk nekā 200 dažādu vadojuma veidu. Ja esat montāžas darbu veicējs, kas strādā ar vadojumu, jūs būtiski ietaupāt laiku — jūs iegūstat divas lietas vienā. Piedāvājam dažāda veida vadojuma produktus — varat pasūtīt 3 vai 7 vadus, gan veikt specpasūtījumus telekomunikācijām, datu un ugunsgrēku trauksmes sistēmām u.tml. Lielākajai daļai produktu varam piedāvāt dažādus risinājumus, kam ir unikālas priekšrocības.

Housing Solutions Products

Down below are products that are mostly used for Housing Solutions. Ranging from Cables to Accessories.

Pmflex Solutions