PMflex [ LV ] |

Solutions

Saules paneļi

housing

Saules paneļu ražotāji

Sadarbībā ar saules paneļu ražotājiem mēs esam radījuši caurules ar vadiem, kas paredzētas saules paneļiem. Kad mēs kaut kam ticam, mēs strādājam pie tā. Mums patīk izaicinājumi, un mēs vēlamies sasniegt vairāk un pozitīvi ietekmēt sabiedrību.

Belief and challenges

Mūsdienās saules paneļi un tā saucamie saules jumti ar integrētiem paneļiem ir strauji augošs tirgus. Tie ne tikai samazina elektroenerģijas patēriņu, bet lietotāji var arī izvēlēties pārdot pārpalikušo elektroenerģiju. Bieži tiek uzskatīts, ka Zviedrijā nav daudz saules, taču Zviedrijas dienvidos saule spīd gandrīz tikpat daudz stundu cik Centrāleiropā. Turklāt mūsu vēsais klimats paaugstina saules šūnu efektivitāti. Saules šūnu uzstādīšana ir kļuvusi ļoti populāra gan privātmājās, gan sabiedriskās ēkās.

SOLAR

Flexible & UV-Resistant

Lai šīs instalācijas būtu drošas, pievilcīgas, vienkāršas un ātri uzstādāmas, mēs esam izstrādājuši saules paneļa vadu. Elastīgais cauruļvads ir melns un, protams, noturīgs pret UV starojumu, vadam ir dubulta izolācija, tas nesatur halogēnu un atkarībā no instalācijas veida ir pieejams 3 variantos — ar vienu, diviem vai trim vadiem. Papildus esam izstrādājuši produktu līniju ar melnajiem, elastīgajiem un pret UV starojumu noturīgajiem cauruļvadiem.

Products used for Solar Installation

Down below are products that are mostly used for Solar Installations. Ranging from Cables to Accessories.

Pmflex Solutions